o mnie

 Urodziłam się w Bielsku-Białej. 16 lat mieszkałam w Wilkowicach. Do Katowic przeniosłam się w 2010 roku. Od tamtej pory działam społecznie w każdej wolnej chwili. 

Organizuję akcje pomocy dla seniorów, osób bezdomnych i potrzebujących, wszystkich wykluczonych grup społecznych oraz zwierząt. Walczę o prawa człowieka. Uważam, że każdy z nas jest równy. Wszyscy zasługują na szacunek i wsparcie, niezależnie od statusu społecznego, przynależności i przekonań. 

W 2021 roku zaczęłam nagrywać krótkie filmy na TikToku, żeby zwrócić uwagę społeczeństwa na stan psychiatrii dziecięcej i ogólnie dostępu do psychologów i psychiatrów w Polsce. Nigdy nie przypuszczałabym, że jeden kilkusekundowy filmik zmieni całkowicie moje życie. Teraz jest 2023 rok, a ja mam prawie 500 tysięcy obserwujących na TikToku, moje najlepsze filmy mają ponad milion wyświetleń. Od września 2022 nagrywam na YouTube. W miesiąc moje filmy osiągnęły 15 milionów wyświetleń. Cieszę się, że udaje mi się budować piękną społeczność. Jestem wsparciem dla dzieci i młodzieży, którzy doświadczają hejtu w szkole, przemocy domowej i niezrozumienia. 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

Od 14 lat działam społecznie. W nadchodzących latach chcę skupić się na problemach seniorów, dzieci i młodzieży, osób bezdomnych i potrzebujących, prawach człowieka oraz zwierząt.